Projekty, novostavby, výstavba - REZIDENCE ČEPERKA v lokalitě Unhošť - Křivoklátsko

RK Vilímek Reality Vám zprostředkuje výstavbu bytových domů smluvního partnera v projektu "Rezidence Čeperka"


  • 4 bytové domy, každý o 3 bytových jednotkách
  • 4kk, 5kk, 105-118 m2
  • balkon, lodžie
  • venkovní a krytá parkovací stání
  • zahrada 230-879 m2

Popis lokality a výstavby

Proj􏰇ekt klidné čtvrti nových rodinných domů je situován v oblasti Čeperka na okraji obce Nouzov, která spadá pod správu obce Unhošť.
Nová čtvrť Čeperka obklopená Křivoklátskými lesy je ideálním bydlením v zeleni. Oblast Čeperka je velice dobře dostupná z Prahy a letiště po dálnici R6. Veškerou potřebnou infrastrukturu jako jsou mateřské školky, školy, zdravotní zařízení, obchody, restaurace, úřady atd. najdete ve 4 km vzdálené Unhošti. V okolí se nachází síť cyklostezek, je tam možnost jízdy na koních, k dispozici je i blízké golfové hřiště Botanika a mnoho jiných sportovních vyžití.
Lokalita je rozdělena na pozemky o výměře 2 000 m2, na kterých je architekty navržen rodinný dům o třech samostatných dvoupodlažních bytových jednotkách. Každá z jednotek funguje nezávisle na ostatních, s přímým přístupem na vymezenou část zahrady, s vlastním parkovacím stáním.
Pozemky jsou již nyní napojeny na inženýrské sítě, konkrétně se jedná o rozvody plynu, vody, elektřiny, kanalizace, včetně sítí datových.

Navržený dům obdélníkového půdorysu má dvě nadzemní podlaží a je rozdělen na tři samostatné bytové jednotky, každá bytová jednotka je rovněž dvoupodlažní. Vstup do jednotek je řešen ze společného zádveří. Krajní jednotky jsou osově symetrické, proti střední jednotce o jeden pokoj v přízemí větší. Bytové jednotky jsou od sebe vzájemně odděleny stěnami s vysokým akustickým útlumem zajišťujíci plný komfort samostatného bydlení. Každá z jednotek má vlastní zdroj tepla a vlastní měření energií, takže je na ostatních nezávislá. V přízemí jednotek jsou situované společné obytné prostory, jako je obývací pokoj s kuchyňským koutem, dále technické zázemí a úložné prostory. V horním podlaží jsou situované ložnice a pokoje a další úložné prostory.

Objekty jsou provedeny z kvalitních materiálů, stěny z keramického tepelně izolačního zdiva doplněného tepelnou izolací pro optimální úsporu a tepelnou pohodu v průběhu celého roku. Vnitřní příčky jsou rovněž z keramického dutinového zdiva. Stropní a střešní konstukce jsou navrženy betonové. Plochá střecha je zateplena a izolována odolných hydroizolačním souvrstvím chráněným kačírkovým násypem. Okenní výplně jsou z plastových profilů se skvělým tepelně izolačním dvojsklem poslední garance. Objekty jsou vybaveny elektrickým kotlem a zásobníkem teplé vody, vodním rozvodem topení a deskovými topnými tělesy, s ohledem na kvalitní tepelné izolace tak provoz vychází s nízkou roční spotřebou energií.

SiG Development jde s dobou - inteligentní domy na Čeperce a na Hlubočince:

Developerská společnost SiG Development nestaví jen kvalitní domy s moderním designem odpovídajícím trendům současnosti a požadavkům náročného klienta, ale zaměřuje se i na detaily, které zpříjemňují a zvyšují komfort bydlení budoucím vlastníkům.
Jako NOVINKU pro tento rok 2016 připravila společnost SiG pro všechny zájemce o bydlení v tomto projektu „balíček inteligentního domu FIBARO“.
Tento balíček v sobě zahrnuje dálkové ovládání a nastavení teploty v domě, detektor kouře, adaptabilní osvětlení se stmívačem a venkovní kamerový systém.
Nabídku lze samozřejmě ještě rozšířit o další technické komponenty. Výše uvedené se však stává standardem moderního bydlení na Čeperce a posouvá tento projekt opět o level výš a blíže k potřebám a požadavkům náročného klienta 21. století.

Jednotka A

5+kk | užitná plocha 118,1 m2
lodžie 3,2 m2 | kryté parkovací stání

Zobrazit podrobnosti o jednotce AOTEVŘÍT DETAIL

Jednotka je situována na kraji domu, je tak otevřena na tři světové strany. V návaznosti na obývací pokoj je možné realizovat soukromou terasu. Jednotka disponuje dostatečně velkým obývacím pokojem, dále třemi běžně velkými pokoji a jedním velkým. Jeden z pokojů se nachází v přízemí. Chodba v přízemí i patře umožňuje umístění dostatečného množství nábytku, v obou podlažích se navíc nacházení samostatné místnosti (sklady) využitelné jako šatna či sklad sportovního náčiní apod.

Jednotka B

5+kk | užitná plocha 118,1 m2
lodžie 3,2 m2 | kryté parkovací stání

Zobrazit podrobnosti o jednotce BOTEVŘÍT DETAIL

Jednotka je situována na kraji domu, je tak otevřena na tři světové strany. V návaznosti na obývací pokoj je možné realizovat soukromou terasu. Jednotka disponuje dostatečně velkým obývacím pokojem, dále třemi běžně velkými pokoji a jedním velkým. Jeden z pokojů se nachází v přízemí. Chodba v přízemí i patře umožňuje umístění dostatečného množství nábytku, v obou podlažích se navíc nacházení samostatné místnosti (sklady) využitelné jako šatna či sklad sportovního náčiní apod.

Jednotka C

4+kk | užitná plocha 105 m2
balkon 8,6 m2 | venkovní parkovací stání

Zobrazit podrobnosti o jednotce C OTEVŘÍT DETAIL

Jednotka je situována ve středu domu, v přízemí se obytnou částí otevírá na jednu světovou stranu, v patře pak na dvě protilehlé, východ-západ. V návaznosti na obývací pokoj je možné realizovat soukromou terasu, krytou částečně z vrchu i ze stran konstrukcí balkonu. Jednotka disponuje dostatečně velkým obývacím pokojem, dále dvěma velkými pokoji a jedním běžným. Chodba v přízemí i patře umožňuje umístění dostatečného množství nábytku, v obou podlažích se navíc nacházení samostatné místnosti (sklady) využitelné jako šatna či sklad sportovního náčiní apod.

Situace a přehled bytových jednotek

Situace pozemky a objekty, etapa I.

Dokumenty

Termíny

ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY I. etapy:
jaro 2016

ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY II. etapy:
konec roku 2016


Fotografie z výstavby

Fotografie obce Unhošť